Гала-концерт Благодійного Марафону 2012

клуб східного танцю"Орхідея "з танцем "Рапсодія весни"

Старший склад "Орхідеї", на фестивалі "Феєрія танцю" м. Київ

ЗАХАРІТ 2011

Тріумф орхідей

Грудень 1st, 2011

Цьогорічний “Захаріт”, Першість України з belly dance, який проходив 27 листопада у глядацькій залі Палацу дітей та молоді, був не схожим на попередні. А все тому, що змагання вперше носили не регіональний, а всеукраїнський характер і зібрали понад 200 учасників з 14 клубів країни. Тож перед вихованками Ансамблю східного танцю “Орхідея” стояла складна задача – гідно представити Рівне на домашній арені.
І їм це вдалося. Не лише тому, що “орхідей” було 73 (майже третина від загальної кількості учасників), дівчата вибороли золото у найважливіших напрямках, випередивши чимало конкурентів. Оцінювала виступи учасників колегія професійних суддів УФСТ (Української федерації сучасного танцю) та 4 суддів міжнародної категорії, серед них Ваіль АББАССІ (Народний артист Йорданії) та Лілія МИРОНЕНКО (Мінськ, Білорусь).
У змаганнях серед дітей віком до 11 років, впевнено перемогла Христина БОЯРЧУК, посівши 1-і місця у 3 напрямках: класичний, імпровізація та народно-фольклорний belly dance. “Золотим” став виступ танцювального дуету (Інна БУБЛЕЙ та Ірина ГЕРАСИМЧУК) у змаганнях у Вищій лізі. Дівчата підкорили присутніх східним танцем “Халіджі” (народно-фольклорний belly dance). Ірина ГЕРАСИМЧУК також стала призером змагань серед юніорів (12-18 років) 2-га Ліга. Яскравим виступом запам’яталась глядачам та журі маленька Дарина ЯСИНСЬКА із власною композицією з класичного belly dance – 1-е місце серед дітей до 9 років 1-а Ліга. У активі Дарини також 1-е місце у напрямку tablа belly dance. Олександра КОРДЯК стала призером змагань серед початківців 2-га Ліга (діти до 11 років).
Справжній фурор у присутніх викликала номінація “Перші кроки”, коли на сцену вийшли дебютанти змагань, серед них 30 вихованців Палацу.
За словами керівника Ансамблю східного танцю “Орхідея” Оксани ПІНСЬКОЇзмагання відповідали усім стандартам УФСТ та пройшли на найвищому рівні. Особлива подяка спонсорам – компанії “Консалт Славутич” за активну участь в організації змагань та Рівненській кондитерській фабриці за солодкі подарунки для всіх учасників.

 

Марафон стартував

 

У Рівному стартував 16-ий благодійний марафон "З вірою в майбутнє"

Традиційно він розпочався зі святкової ходи багатотисячного колективу Рівненського палацу дітей та молоді.

 

Ось так- веселі та озброєні посмішками й хорошим настроєм розпочали 16 благодійний марафон "З вірою в майбутнє" вихованці рівненського палацу дітей та молоді. На Майдані незалежності вони вишукувалися для історичної миті - посвяти трьох своїх однопалацників в учасники марафону. Андрій Нетсеренко, Яна Семеренко та Катерина Тимчик відтепер стали повноправними учасниками традиційного педеемівського дійства, яке вже 16 років вчить рівнян відкривати серця для благодійності а дітям дає шанс на підтримку. Ірина Первушевска та увесь педагогічний склад палацу впевнені, що така марафонська підтримка і дітей палацу і самих рівнян дає учасникам марафону великий заряд енергії та віри у те. що світ таки може бути кращим. Голуби як символі віри та надії в небі, а на землі - енергія та радість, танцювальний флеш-моб педеемівців на Майдані Незалежності. Дітей не стримати і вже за декілька хвилин на майдані танцюють усі. Під гімн Палацу. Педеемівці щиро запрошують усіх рівнян прийти на заходи марафону та допомогти своїми благодійними внесками талановитим дітям міста. Які вірять не лише у власні сили але й товариську підтримку.

Наталка Пастухова, Юрій Кобів

Цьогорічні герої заходу

16-й благодійний марафон "З вірою в майбутнє"

Організатори марафону представили цьогорічних героїв заходу. Ними стали троє вихованців Палацу дітей та молоді, а також діти-інваліди та онкохворі, котрі лікуються в обласній дитячій лікарні.

 

З 5 по 15 травня у рівненському палаці дітей та молоді традиційно відбудеться благодійний марафон "З вірою в майбутнє". Цьогорічним 16 за ліком заходом організатори впевнені зацікавлять багато рівнян. адже до традиційних виступів вихованців палацу додадуть ще й низку родзинок - на кшталт аукціонів, де можна буде придбати вироби педеемівців, дебютом реперів, брейкерів та рокерів та початком бук-кросингу в палаці. Усе - заради дітей, кажуть організатори. Головні учасники марафону вихованець екологічного центру Андрій Нестеренко, вихованка школи естрадного мистецтва Яна Семеренко та випускниця Ансамблю східного Танцю Катерина Тимчик у своє світле післямарафонівське майбутнє вірять. Допомогти здійснитися мріям талановитих дітей може кожен. Починаючи з 5 травня 10 днів у палаці чекатимуть на кожного, хто своїм благодійним внеском долучиться до доброї справи. Квитки на заходи марафону у межах реального - від 10 до 40 гривень - кажуть організатори, тому впевнені - люди матимуть реальний шанс підтримати благодійність марафону.

Наталка Пастухова, Артем Лаговський

УФСТ/УРТ

Українська Рада Танцю (УРТ) Ukrainian Dance Board (UDB)

Ми в соціальних мережах

Наші друзі

РИТМ
Зразковий ансамбль спортивного танцю "Ритм"
Наші друзі

Наші спонсори

перейти на сторінку
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Каталоги

Мир танца в Интернет - каталог танцевальных сайтов
Create a free website
Каталог сайтов и статей iLinks.RU
Goon Каталог сайтов

Рейтинг@Mail.ru